Odsłony: 2109

Pokoje Gościnne Cudzichowka

Oferujemy pokoje w Białym Dunajcu w dobrej cenie. 

Serdecznie zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane do naszego ośrodka - "Cudzichówka" położonego w pięknej i malowniczej miejscowości Biały Dunajec.
Ośrodek dysponuje ponad 50 miejscami noclegowymi w Białym Dunajcu w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych, większość pokoi posiada własną łazienkę. Oferujemy całkowite lub częściowe wyżywienie.

Obiekt posiada salę jadalną, która dla gości w wieczory zamienia się w salę rozrywki, zabaw itd.

Na życzenie organizujemy: kulig z ogniskiem i pochodniami w Białym Dunajcu, biesiady z pieczeniem barana i muzyką góralską, wycieczki na spływ Dunajcem oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie.

Ceny za pokoje są zróżnicowane i zależą od sezonu. Przy grupach zorganizowanych i większej ilości gości indywidualnych oferujemy korzystne rabaty.

Wypoczynek w Cudzichówce w Białym Dunajcu sprawi, że poczują Państwo prawdziwą atmosferę życia górali na Podhalu. W naszej kuchni serwujemy smaczne potrawy typowo góralskie i nie tylko.

Posiadamy kartę kwalifikacyjną.

 

UL. PIŁSUDSKIEGO 3
34-425 BIAŁY DUNAJEC
TEL.: 721 212 929
TEL.: 18 20 73 350

mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.cudzichowka.pl