Gościniec Regionalny

Pokoje w góralskim, drewnianym domu, domu z duszą..

Oferujemy pokoje z łazienkami, TV i WiFi. Dom położony jest około 100m od kompleksu narciarskiegi na Nosalu. Do najbliższego wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego przez Dolinę Olczyską jest około 400 metrów. Drewniana Kaplica w Jaszczurówce zbudowanego wg. projektu Stanisława Witkiewicza odległa jest o 700 metrów.
 

Gościniec Regionalny - Pokój w Zakopanem Gościniec Regionalny - Pokój w Zakopanem Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Gościniec Regionalny - Pokój w Zakopanem Gościniec Regionalny - Pokój w Zakopanem
Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Gościniec Regionalny - Kwatera w Zakopanem Apartament w Gościńcu Regionalnym Apartament w Gościńcu Regionalnym
 

 

Helena i Jarosław
Gąsienica-Mazurkiewicz

ul. Balzera 27, 34-500 Zakopane

tel. 18 20 11 207, kom. 608 698 331
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pizzeria Pełen Brzuszek

Zapraszamy do naszych przyjaciół do pizzerii - pubu Pełen Brzuszek w Łodzi

Pełen Brzuszek oferuje duży wybór pizzy w lokalu na Retkini w Łodzi. Możemy potwierdzić, że pizza na Retkini tu właśnie serwowana ma wyborny smak. Czeka tam na Was przemiła obsługa i wyborne jedzenie.

 

Mamy na terenie Łodzi do wyboru pizzę tradycyjną na terenie Łodzi, pizzę owocową, pizzę wegetariańską oraz pizzę owoce morza - wszystko super przygotowane. ;)