Pokoje Dolina Królów

Pokoje Dolina Królów

Polecamy noclegi w Zakopanem

Oferuje pokoje w tradycyjnym drewnianym domu góralskim

Góralski, drewniany dom położony w spokojnej dzielnicy Zakopanego u podnóża półn-zach zbocza Gubałówki z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Pokoje wyposażone są w telewizor i radio oraz internet bezprzewodowy(Wi-Fi), łazienka na korytarzu. Goście mają możliwość korzystania z pełnego wyposażenia kuchni.Posiadamy duży ogród z grillem, placem zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. Gwarantujemy wspaniałą domową atmosferę oraz rzetelną informację turystyczną. Zapraszamy do wypoczynku w miejscu, w którym przez cały rok pachnie domowym ciastem i regionalnymi potrawami!!!
Dobre połączenie komunikacyjne busami lub autobusami pozwala w ciągu kilku minut znaleźć się w centrum Zakopanego. Do centrum miasta około 30 min (2,5 km). Przystanek bus w odległości około 100 m.
Doskonały punkt wypadowy dla narciarzy i snowboardzistów ze względu na bliską lokalizację (300 m) Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda Zakopane z oświetlonym i sztucznie naśnieżanym stokiem. Na terenie Ośrodka znajdują się: kolej krzesełkowa 4 osobowa, 3 wyciągi orczykowe, wypożyczalnie sprzętu sportowego, szkoła narciarska, lodowisko, taras widokowy i 4 parkingi. Latem wypożyczalnia rowerów.
W najbliższej okolicy znajdują się 3 karczmy góralskie oferujące potrawy regionalne przy góralskiej muzyce oraz sklepy spożywcze.