Terma Białka - Białka Tatrzańska

Odsłony: 2566

 Kompleks basenów Terma Białka

W dniach 31.05 i 01.06 Terma Białka przygotowała dla wszystkich dzieci do 16 roku życia promocyjne wejścia do Strefy Zabawy w cenie tylko 1 zł...

Terma Białka to wyróżniające się baseny termalne w Polsce. Nasi goście, pochodzący z różnych grup wiekowych, mogą dobrać dla siebie idealną formę wypoczynku. Rozrywki i wodne atrakcje czekają w strefie głośnej, z kolei spragnionych spokoju zapraszamy do strefy cichej, a adeptów kultury saunowania do jednej z naszych pięciu saun, a najlepiej do wszystkich po kolei. Cała oferta wellness poszerzona została także o propozycje dla grup zorganizowanych i biznesu, przed którymi otworem stoi strefa VIP.

Sprawdź, jak możesz spędzać czas w Białce Tatrzańskiej o każdej porze roku.

Zimowa Białka to raj dla narciarzy i miłośników aktywnego wypoczynku na śniegu. Mamy najlepszą w Polsce bazę narciarską i warunki do uprawiania sportów zimowych. Po ciężkim dniu na stoku zapraszamy do Termy na ciepłe kąpiele w wodzie termalnej, która łagodzi skutki intensywnego wysiłku fizycznego. Doskonale wyszkolona kadra spa Termy Białka wymasuje każdą obolałą część ciała narciarza. Z kolei uzupełnienie zapasu energii zapewniają nasze restauracje z krzepiąca, regionalną kuchnią.

 

Oferta Aktywny Senior w Termie Białka to propozycja skierowana do osób kochających wypoczynek, chcących oddać się relaksowi i prozdrowotnym właściwościom wody termalnej.

Woda w basenach termalnych to woda mineralna, która dzięki energii Ziemi osiąga wysoką temperaturę, co czyni ją wodą termalną. Zawiera ona siarczki, krzemionkę, potas, wapń, żelazo i magnez. Podwyższona temperatura i lekko kwaśny odczyn ułatwiają wchłanianie przez organizm tych cennych substancji. Kąpiele w Termie obniżają poziom stresu, ułatwiają relaksację i przywracają równowagą psychofizyczną, poprawiają ciśnienie i przemianę materii, przyspieszają rekonwalescencję i dobrze wpływają na skórę.

Kochani seniorzy specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową ofertę jesienną:

- Bilety w promocyjnych cenach już od 35 zł.

- Całodniowe pobyty z masażami.

- Zniżki na usługi Aqua Spa